Pages

Sunday, August 31, 2014

You can do anything!

Check out these photos and backstage video by my lovely friends from LA Diana Dalsasso and Chefie Roussel. If someone had told me a year ago that this summer I would be a model posing for these amazing artists I wouldn't have believed it...Then I realized that if we dream big and try hard we can do absolutely anything!

XX
-Pearl

Podívejte se na další fotky a backstage video od mých přátel z LA Diana Dalsasso a Chefie Roussel. Kdyby mi někdo před rokem řekl, že budu tohle léto dělat modelku dvěma tak skvělým umělcům, nevěřila bych tomu...Takže jsem si uvědomila, že když se ve snění nedržíme při zemi a něco pro ten sen uděláme, tak můžeme dokázat naprosto cokoliv!

XX
-Pearl

 

10 comments:

 1. Skvělé fotky, skvělá ty. Je vidět, že tě to moc baví a já mám radost i za tebe :)

  ReplyDelete
 2. Skvelé, treba si ísť za svojím snom :))

  ReplyDelete
 3. These pictures are beautiful and another lovely post xx I've just started a blog of my own and if you're interested you are very welcome it visit. Followers are desperately needed!!! http://xbeyoutifulx.blogspot.co.uk

  ReplyDelete
 4. Beautiful pictures and swimsuit!
  Lots of love, xx

  http://marysreturn.blogspot.com.ar/
  http://marysreturn.blogspot.com.ar/

  ReplyDelete
 5. Great Post! Follow each other on GFC, Google+ and Bloglovin? If yes, follow me and i follow back as soon as i see it. Let me know with a comment on my Blog

  Keep in Touch xx Rabea from germany
  http://rabeasbeautytipps.blogspot.de/

  ReplyDelete
 6. aww i chekc you out to thank you for commenting lets folow each other i love your page

  ReplyDelete
 7. beautiful photos,amazing style, great blog!!I' ll follow you and it would be great if you could visit my blog and follow me back if you want!thanks a lot!
  http://www.fashionizein.com/

  ReplyDelete
 8. Tady to někdo s foťákem umí:) pěkné:)

  ReplyDelete