Pages

Monday, October 28, 2013

What´s new with us


Co je nového? Neděli jsme strávily u babičky a oslavovaly její narozeniny. Nikdy nepřestaneme obdivovat, jak je stále aktivní a energická. Ve svých dvaaosmdesáti letech se stará o byt i chatu, řídí auto, podniká sama nejrůznější výlety a nepřestává být chic. Bez podpatků třeba nedá ani ránu (už víte, po kom to máme?). Vždycky říká: "Vždyť já vím, že to lidi nechápou a všichni mi říkají, ať už nosím jen pohodlnou obuv, ale dokud můžu chodit, holky, tak budu nosit svoje podpatky"! Už od malička nás rozesmívá svými vtípky a bláznivými, spontánními nápady a za to jí moc děkujeme.

What´s new with us? We spent this Sunday at our grandma´s celebrating her birthday. We can´t stop admiring how active and spirited she is. In her eighty-two years she takes care of an appartement and cottage, she drives, does many trips and doesn´t stop being chic. Without heels for instance she doesn´t leave home (do you know who we take after in this?). She always says: I know people don´t get it and everyone tells me to wear only comfortable shoes, now. But till I am able to walk, girls, I will rock my heels!" She has been making us laugh with her jokes and crazy spontaneous ideas since we were little and we are grateful to her for that very much.


xx
Audrey and Pearl

Rády bychom vám také ukázaly tuhle novou kosmetickou taštičku Sewlomax z TIFF. Má podle nás ideální velikost, roztomilý design s motivem rudých rtěnek a příjemný materiál. Vybraly jsme si jí, protože milujeme koncept etických módních značek. Sama designérka Sewlomax říká: "(..)Rozhodla jsem se zkombinovat vášeň, zkušenost a dovednost, abych vytvořila atraktivní a vtipnými motivy vyšité etické tašky. Ty vyrábím ve Spojeném království." Pro další produkty a značky, které ctí zásady "organický, veganský, etický, fair trade, recyklovaný, ekologický, přírodní a vyráběný přímo v místě zdroje produktu" klikněte zde: http://tiff.uk.com/ .

We would like to also show you this new make-up bag by Sewlomax from TIFF. It has ideal size, cute design with red lipsticks motive and nice material. We chose it because we love the concept of ethical fashion. The creator says:  "(...) I decided to mix my passion, experience and skill to create attractive and wittily stitched ethical bags which have been created by me in the UK." If you are looking for brands and products  following the principles of "organic, vegan, ethical, fair trade, recycled, eco, natural and manufactured locally to where the product is sourced" click here: http://tiff.uk.com/ .

 
 


           Tady zkouší Audrey skákat v lodičkách :D. Audrey is trying to jump in heels here :D.

14 comments:

 1. tedy máte úžasnou babičku! :-)
  a ta kosmetická taštička je super, je to skvělý nápad :-))

  ReplyDelete
 2. Taštička mne zaujala, jdu mrknout na další výrobky, protože motto je mi velmi blízké :-) Máte úžasnou babičku a moc vám to sluší! Mám stejné punčochy jako Audrey, tak teď na ně konečně snad najdu odvahu :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. To jsem moc ráda, že tě taštička zaujala a že se dokonce inspiruješ k odvaze. To je super:)! Děkujeme moc.
   -Audrey

   Delete
 3. Babicka je vážně kočka! V žádném případě bych jí netipla 82! Všem vám to moc sluší <3 a lásku k podpatkum vám upřímně závidím! :D

  ReplyDelete
 4. I love the newsprint skirt!
  Laura. xx

  www.stylishvue.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Suprový článek!:) babička vypadá tak mladě! a moc se mi líbí ta kosmetická taštička!:) ty mini rtěnky jsou vážně roztomilé♥

  www.lorietta.cz

  ReplyDelete
 6. Tak to je krásný:))) babička na svůj věk opravdu nevypadá:)) a s těma podpatkama jsem se zasmála:D

  ReplyDelete
 7. Kočky, to je ta vaše "velikonoční" babička? Já jsem nějak zmatená (jestli ano, tak ji nepoznávám).

  Skákání v lodičkách vypadá zábavně. Chi chi.

  ReplyDelete
 8. Adorable <3

  Happy Weekend ,kisses

  ReplyDelete
 9. You look great girls! Lovely photos!

  www.fashion-utopia.com

  ReplyDelete
 10. To neni mozny, babicka vypada tak na 60! Mate dobry geny:)))

  ReplyDelete