Pages

Monday, September 9, 2013

Prague Fashion Week Day 1

This morning we attended Prague Fashion Week´s press conference in hotel Boscolo and we were amazed by the whole atmosphere. From our point of view it was unique event also because of the friendly and nice atmosphere. Interesting personalities, celebrities, photographers and (!) bloggers got together there. After the official introduction of the FW program we all started to introduce each other and to photograph. Pearl and I were very happy to meet with sympathetic and great bloggers Petra from Lorietta.cz and with Terka from Fashion diary by Tereza. Also Audrey´s BFF Nena from Nenathearistocrat.com was not missing. We also had the honour to chat a little with nice and unbelievably talented Japanese designer Hirono (Lady Gaga also loves her).
We can´t even express how much we appreciate that we can be a part of such as incomparable project as Prague Fashion Week. And you can look forward to see current affairs and the most interesting things from Prague Fashion Week!


Dnes dopoledne jsme se zúčastnily tiskovky v rámci Prague Fashion Week v hotelu Boscolo a byly jsme zcela unešené celkovou atmosférou. Z našeho pohledu to byl jedinečný event už proto, že byl prodchnut velmi milou a přátelskou atmosférou. Sešlo se zde mnoho zajímavých osobností, fotografů a (!) blogerů. Po oficiálním představení programu FW se mezi sebou přítomní začali seznamovat, bavit a fotit. My s Pearl jsme se moc rády seznámily se skvělými a sympatickými bloggerkami Petrou z Lorietta. cz a Terkou z Fashion diary by Tereza. Nechyběla ani Audrey bff Nena z Nena The Aristocrat. Měly jsme dokonce tu čest prohodit pár slov s milou a neuvěřitelně talentovanou japonskou návrhářkou Hirono, kterou si oblíbila i Lady Gaga.
Nedovedeme ani vyjádřit, jako moc si vážíme toho, že můžeme být součástí jedinečného projektu Prague Fashion Week a vy se můžete těšit, že vám dneškem počínaje budeme přinášet aktuální dění a to nejzajímavější z našeho pohledu, co se týká Prague Fashion Week!♥


xx
Audrey and Pearl


Our photo with amazing Japanese designer Hirono
Fotka s úžasnou japonskou návrhářkou Hirono

Pearl designed and sewed this skirt with newspaper pattern. How do you like it?
Pearl včera navrhla a ušila tuhle sukni s novinovým vzorem. Jak se vám líbí?

Beautiful topmodel Eugenia Silva with designer Hirono
Nádherná topmodelka Eugenia Silva s návrhářkou Hirono

13 comments:

 1. Tak to teda moc závidím, musel to být skvělý zážitek a ta sukně se fakt povedla!! Jste obě tak krásné :-))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jé, no děkujeme moc, to je snad až příliš chvály:), jsi hrozně moc milá. Krásný den. xx

   Delete
 2. Na té tašce je Audrey Hepburn,nebo se mi to zdá?:)

  ReplyDelete
 3. krásné fotky!:) atmosféra byla vážně výborná! také jsem vás moc ráda poznala, jste obě zlatíčka! těším se na další shledání v rámci pfw 2013 ♥ ;)

  www.lorietta.cz

  ReplyDelete
 4. Ačkoli asi nebylo příliš lichotivé světlo pro focení, vypadáte všechny jako ze škatulky (jak jinak :). Vy dvě ségry byste mohly ale chodit v čemkoli!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jako vždy moc milá:), děkujem Šárko :-*.

   Delete
 5. I love all your outfits!
  Laura. xx

  www.stylishvue.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank u, dear. That is so kind of you♥.

   Delete