Pages

Monday, September 30, 2013

Smaragd love

Do you remember my list of things I wanted to do this summer (this post)? Many items from this list were fulfilled for me in Ibiza, the island, where anything can happen. It´s not all about the parties, about cosmopolitans, sea and sun but about the whole atmospehere of this place which I´m afraid it is not possible to describe in the words or to capture in pictures (so I´m just going to show you pictures of my outfit hoping that some of you will appreciate that). It is mostly about a feeling that stays in your heart. And most of all it is about the person who you are lucky enough to share it with.

Vzpomínáte na můj seznam věcí, které jsem chtěla zažít o prázdninách (tento příspěvek)? Mnoho přání jsem si splnila na Ibize, ostrově, kde se může stát cokoliv. Nejde jen o ty parties, o cosmopolitany, o moře a sluníčko, jde o celou atmosféru tohoto místa  a tu, obávám se, není možné vyjádřit nějakými slovy nebo zachytit na fotkách (takže se omezím na to, že vám ukážu svůj outfit a snad i to některé z vás potěší :-) ). Jde spíš o ten pocit, který se vám usídlí v srdci. A nejvíc jde pak o to, s kým má člověk to štěstí jej sdílet.


Simple outfit: Smaragd H&M dress, vintage top, Paul´s Boutique clutch
Jednoduchý outfit: Smaragdové šaty (H&M), top (vintage), psaníčko (Paul´s Boutique)Sunset♥    Photographed by Marcos in Ocean Beach Club (San Antonio).

22 comments:

 1. jééé, krásný elegantní outfit, moc ti to sluší!! :) Mně je občas líto, že se ty momenty nedají vyfotit, že se ta atmosféra nedá zachytit, ale na druhou stranu to pak ty chvíle dělá ještě speciálnější, a zůstávají v našich vzpomínkách :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Naprosto souhlasím, Georgie, o to více jsou ty okamžiky vzácnější, protože jediný způsob, jak se s nimi seznámit, je prostě si je naplno prožít :).

   Delete
 2. Lovely post, beautiful photos. :)
  Take care and have a good week!

  ReplyDelete
 3. You look so beautiful and classy! I hope to visit Ibiza soon :)
  xx,
  Justina
  www.abentpieceofwire.com

  ReplyDelete
 4. outfit parada!
  ja hodne o Ibize uvazovala, ale od spousty lidi jsem slysela, ze uz je to tam, co se tyce parties, mrtvy.. ze je to hnusny, spinavy a predrazeny... co myslis?:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak já na Ibizu nedám dopustit:), už jsme tam byli podruhé a vždycky jsme byli nadšení. Co se týče clubů, tak podle mě je to (jako asi všechno) dost individuální-jednak záleží na tom, co má člověk rád a pak se také jednotlivé cluby podle mě dost zásadně liší.. Jsou tam krásné cluby (jako např. Es Paradis-podle mě nejlepší a nejkrásnější club na světě- a nejrůznější beach cluby jako Ocean beach club aj.), ale je pravda, že některé dost známé cluby jako třeba Amnesia a hlavně Priviledge jsou přeplněné a na můj vkus i špinavější :). To záleží, co člověk hledá-jestli jedny z největších clubů na světě a nebo menší cluby, které jsou designově podle mě mnohem hezčí, propracovanější a mají hezčí atmosféru. Co se týče parties tak mrtvý to tam teda určitě není :D, to si myslim, že je jedno z nejživějších míst, které nabízí i dost výjimečné styly a způsoby parties-např. na lodích atd. Cenově je to dražší místo, to je pravda :), ale podle mě je to prostě ráj na zemi :).

   Delete
 5. You look stunning! I love your outfit <3

  http://www.theladyfairer.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. moc ti to sluší!♥ chvíli jsem si myslela, že ten top k šatům patří!:) jde to k sobě výborně!♥

  www.lorietta.cz

  ReplyDelete
 7. Wow ,beautiful <3

  kisses :)

  ReplyDelete
 8. Wow :) jsi moc krásná :) ten outfit jsi teda vybrala úžasně a ty tvoje vlásky jsou nádherné :)

  Blog The ϐook of ϐeauty

  ReplyDelete
 9. Moc krásné fotky! Taky bych se tam chtěla někdy podívat :)

  Lucy Enne

  ReplyDelete
 10. You look stunning!!! <3

  www.fashion-utopia.com

  ReplyDelete
 11. I love your outfit and it looks like you had a really great time!
  Laura. xx

  www.stylishvue.blogspot.com

  ReplyDelete
 12. nice post.
  do you wanna follow each other?

  fashionpassionomg.blogspot.com

  ReplyDelete
 13. Nice pictures !! Your outfit is so classy, I love it !!

  xo

  Lea Hudson, fashion & nail art blog

  ReplyDelete
 14. You look amazing! , have a great week ahead

  http://lavenderloafers.com

  ReplyDelete
 15. gorgeous
  following your links
  Thanks
  and lots of love
  http://sandysandhu.blogspot.com/2013/10/the-gladiators.html#.UlFm5FCsiSo

  ReplyDelete
 16. So gorgeous!!! You look super amazing!! timeless beauty.

  Kisses,
  Bex

  ReplyDelete
 17. I absolutely love your outfit sweetie! So chic and stylish!❤ You look great!:) Would love to visit Ibiza, glad you had such a great time :)
  xxxx
  Stephanie
  vidathings.blogspot.co.uk

  ReplyDelete
 18. Wow! You are so so beautiful!))

  ReplyDelete